Linna tutvustus

12.10.17

Elva on kaunis väikelinn puutumatu looduse ja imelise puitarhitektuuriga. Oma rahu ja loodusläheduse tõttu on Elva üks sisemaa lemmikuimaid puhkekohti. Päikeseküllased männimetsad, soojaveelised järved ja Elva jõe maalilised kaldad on puhkuserõõme pakkunud juba ligi sajandi. 

 

Elva turismiinfopunkt asub Elva Kultuurikeskuses

E – R 9 -18 Lõuna 14 - 14.30;  L 10 – 16;   P 10 – 15

Kesk 30, Elva
Tel 733 0132
turism@elva.ee
www.elvaturism.ee

 

Läbi aegade on jaamahoone olnud Elva linna sümbol, sest tänu raudtee loomisele tekkis Elva linn. Renoveeritud jaamahoone täidab nüüd lisaks oma põhifunktsioonile ka vaba aja rolli.  Turistid ja matkajad saavad jaamahoonest interaktiivset turismiinfot ning turismitrükiseid. Lisaks asub majas seminarisaal, mida saab erinevateks koosolekuteks rentida. Erilist väärtust lisab restoran-kohvik Waksal ning kiirtoidukohvik Waksal Ekspress. Elva Turismiinfopunktis saab aga endiselt hoiustada oma reisipagasit, turismiinfot Elva linna ja puhkepiirkonna kohta. Kui aga on soovi tutvuda linnaga giidi või retkejuhi saatel, siis tuleks just infopunkti pöörduda.  

Elva puhkepiirkond on osa Tartumaast ja Valgamaast. Elva puhkepiirkond kutsub külastajaid Elva nii suvel kui talvel pakkudes rohkeid võimalusi sportimiseks, unustamatut perepuhkust, aktiivset liikumist ja looduse tundmaõppimist.

noor pere mängib veega kevadpäeval

Tere tulemast Elva ja kaunist olemist!

 

Kaugused Elvast:

Elva – Tartu 27 km
Elva – Tallinn 214 km
Elva – Otepää 25 km
Elva – Valga 61 km
Elva – Võru 80 km
Elva – Viljandi 69 km
Elva – Pärnu 156 km
Elva – Narva 207 km